Algemeen Kampioenschap

ALGEMEEN KAMPIOENSCHAP PER KLASSE 2016/2017

 

Hoofdklasse/1e klasse

25 april

4 mei

Hoofdklasse Libre

1e Klasse A

1e Klasse A

Hoofdklasse Libre
Nuhnem 1 Libertin 6 Libertin 6

Nunhem 1

 

Teruggetrokken

Teruggetrokken  
  

1e klasse B/C

24 april

2 mei

1e Klasse C

1e Klasse B

1e Klasse B

1e Klasse C

Black 1

Biej de Vogel 1 Biej de Vogel 1 Black 1

4

2 6 0

1e klasse D/E

11 mei

9 mei

1e Klasse D

1e Klasse E

1e Klasse E

1e Klasse D

DDD 1 DMB 2

DMB 2

DDD 1

4

2 4 (86,5%) 2 (88,3%)

Winnaar 1e klasse B/C – Winnaar 1e klasse D/E

23 mei

1 juni

Biej de Vogel 1

DDD 1 DDD 1 Biej de Vogel 1

2

4 4 2
 

2e klasse A/B

24 april

4 mei

2e Klasse A

2e Klasse B

2e Klasse B

2e Klasse A

Nunhem 3

Biej de Vogel 2 Biej de Vogel 2 Nunhem 3
8

0

4 4

2e klasse C/D

25 april

4 mei

2e Klasse C

2e Klasse D

2e Klasse D

2e Klasse C

DDD 3 De Breer 2 De Breer 2

DDD 3

4

4 4 (87,4%) 4 (89,1%)

Winnaar 2e klasse A/B – Winnaar 2e klasse C/D

8 mei

16 mei

Nunhem 3

DDD 3 DDD 3

Nunhem 3

4

4 5 3
 

3e klasse A/B

25 april

1 mei

3e Klasse B

3e Klasse A

3e Klasse A

3e Klasse B

Meijel 2

ABC 1

ABC 1 Meijel 2
 

Teruggetrokken

Teruggetrokken

 

3e klasse C/D

24 april

4 mei

3e Klasse D

3e Klasse C

3e Klasse C

3e Klasse D

DDD 4

Swalmen 3

Swalmen 3

DDD 4

4

4 5 3

Winnaar 3e klasse A/B – Winnaar 3e klasse C/D

16 mei

23 mei

Swalmen 3

Meijel 2

Meijel 2

Swalmen 3

6

2 4 4
 

4e klasse A/B/C

25 april

1 mei

4e Klasse A

4e Klasse C

4e Klasse C

4e Klasse B

''t Jachthuis 3

Aad Remunj 3

Aad Remunj 3 DDD 5

5

3 2 6

4e klasse A/B/C

11 mei

 

4e Klasse B

4e Klasse A

 

 

DDD 5

't Jachthuis 3

 

 

6

2

   
 

5e klasse A/B/C

13 april

18 april

5e Klasse A

5e Klasse B

5e Klasse B

5e Klasse C

Boekoel 6

Paradies ´t 3

Paradies ´t 3

KOT 5

4

4 8 0

5e klasse A/B/C

24 april

 

5e Klasse C

5e Klasse A

   
KOT 5

Boekoel 6

   

2

6    
 

Driebanden

28 april

 

Hoofdklasse DB

1e Klasse DB

 

 

Libertin A De Siem A  

 

4

2